Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAR1402
TOPTUL GAAR1402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAR1402
Усі ціни 7 →Набор головок TORX 1/4-3/8-1/2 E4-E24 Toptul GAAR1402 14 шт | 580 грн. |
Набор головок Star Toptul 1/4", 3/8", 1/2" 14ед. (GAAR1402) | 580 грн. |
Набор головок TORX на планке TOPTUL 1/4"-1/2" E4-E24 14ед. GAAR1402 GAAR14 | 580 грн. |
Toptul 897585 — Набір головок 1/4", 3/8", 1/2" TOPTUL GAAR1402 | 670 грн. |
Набір головок Toptul Torx 1/4"-1/2" E4-E24 14 предметів (GAAR1402) | 580 грн. |
Набір головок TORX 1/4"-1/2" E4-E24 14ед.(зірка Давида) TOPTUL GAAR1402 | 580 грн. |
Набір головок TORX на планці TOPTUL 1/4"-1/2" E4-E24 14ед. GAAR1402 | 580 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →