Жорсткий диск Toshiba P300 HDWD120EZSTA 2 ТБ CMR
Відео 30 | Товар застарів 3 058 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 2 роки; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Toshiba P300 HDWD120EZSTA 2 ТБ CMR |
|
HDWD120EZSTA - Retail. HDWD120UZSVA - Bulk.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
10 4 5 9 |
5 років стабільної роботи
Був найдешевший у своєму сегменті не дуже приємний звук скреготу при роботі, не гучний, особливо якщо корпус закритий та стоїть десь під столом. користувач інтернету: користуюся Toshiba HDWD120EZSTA більше року |
Купивши цей товар і як тільки він почав навантажувати пам'ять, він почав гудіти, а так працює. Подивлюся що надалі буде. працює шум і гуркіт від завантаження диска Billagr: користуюся Toshiba HDWD120EZSTA менше місяця |
Нормальний диск, потрапляєте на брак походу, у мене вже рік, швидкий начебто як, але галасливий, головки чути при роботі з файлами це так, але все-таки це бюджетний диск, і цілком адекватний. швидкість чути роботу головок користуюся Toshiba HDWD120EZSTA більше року |
Показано 3 з 30 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Toshiba P300 HDWD120EZSTA
Ціни на Toshiba P300 HDWD120EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 ГБ CMR | від 740 грн. | 46 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR | від 1 754 грн. | 71 пропозиція | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 ТБ SMR | від 2 199 грн. | 118 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 ТБ SMR | від 3 199 грн. | 45 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR | від 4 945 грн. | 47 пропозицій |
Мій результат – майже 32 тисячі годин роботи.