Жорсткий диск Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ
Усі ціни 61 →Жорсткий диск 2TB Seagate SkyHawk ST2000VX017 для відеоспостереження | 3 011 грн. |
Жесткий диск 3.5" 2TB Seagate (ST2000VX017) | 2 906 грн. |
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2 | 2 846 грн. |
Жесткий диск Seagate SkyHawk Surveillance 2.0TB 5400rpm 256MB (ST2000VX017 | 2 748 грн. |
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 2 TB (ST2000VX017) | 3 073 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017
Ціни на Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ | від 2 696 грн. | 62 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900 | від 3 650 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900 | від 3 638 грн. | 58 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 ТБ 256/5900 | від 7 545 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →