Жорсткий диск Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE 12 ТБ
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE 12 ТБ 12 ТБ14 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE 12 ТБ
Усі ціни 37 →Внутрішній жорсткий диск Toshiba MG07ACA12TE | 9 982 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba MG07ACA12TE | 9 888 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA MG07 12TB SATA/256MB (MG07ACA12TE) | 9 989 грн. |
Жорсткий диск Toshiba MG07ACA12TE | 10 149 грн. |
HDD sata 12.0tb Toshiba Enterprise Capacity 7200rpm 256mb (mg07aca12te) | 10 478 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE
Ціни на Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE |
---|---|---|---|---|
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE 12 ТБ | від 9 775 грн. | 38 пропозицій | ||
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE 14 ТБ | від 9 867 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →