Жорсткий диск WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ
Відео 9Фото 2 |
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ
Усі ціни 34 →Накопичувач HDD SATA 12.0TB WD Purple Pro 7200rpm 256MB (WD121PURP) WD121P | 12 573 грн. |
Жесткий диск WD 12.0TB Purple Pro 7200rpm 256MB (WD121PURP) WD121PURP | 12 618 грн. |
WD WD121PURP | 13 566 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Purple Pro 12 Tb (WD121PURP) | 12 732 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 12 Tb (WD121PURP) | 12 855 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD121PURP
Ціни на WD Purple Pro WD121PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 61 пропозиція | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 647 грн. | 65 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 378 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 843 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 898 грн. | 43 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 21 861 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →