Жорсткий диск WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ
Усі ціни 47 →Жесткий диск 3.5" 12TB WD (WD121KFBX) | 16 553 грн. |
Накопичувач HDD SATA 12.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 256MB (WD121KFBX) WD121 | 12 800 грн. |
Жесткий диск WD Red Pro NAS HDD SATA 12.0TB (WD121KFBX) WD121KFBX | 12 906 грн. |
Жорсткий диск WD Red Pro 12 TB (WD121KFBX) | 16 237 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd 12TB Red Pro Nas (WD121KFBX) | 13 128 грн. |
ще 20 пропозицій
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить Об'єм Шум MrG0d: користуюся WD WD8003FFBX менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD121KFBX
Ціни на WD Red Pro WD121KFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 4 055 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 10 520 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 5 948 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Red Pro WD5001FFWX 5 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6001FFWX 6 ТБ 6001FFWX | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 10 280 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 7 400 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 8 285 грн. | 66 пропозицій | ||
WD Red Pro WD101KFBX 10 ТБ 256/7200 | від 16 360 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 12 169 грн. | 66 пропозицій | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 10 999 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 13 042 грн. | 23 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 15 082 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 16 470 грн. | 44 пропозиції | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 17 375 грн. | 36 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 21 563 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 29 040 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →