Жорсткий диск WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ
Відео 13 |
WD WD120EFBX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ
Усі ціни 59 →Жесткий диск 3.5" 12TB WD (WD120EFBX) | 13 766 грн. |
Western Digital WD120EFBX | 12 855 грн. |
Накопичувач HDD SATA 12.0TB WD Red Plus 7200rpm 256MB (WD120EFBX) WD120EFB | 12 403 грн. |
Жесткий диск WD 12.0TB Red Plus 7200rpm 256MB (WD120EFBX) WD120EFBX | 12 443 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 12 Tb (WD120EFBX) | 12 609 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD120EFBX
Ціни на WD Red Plus WD120EFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 709 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 474 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 623 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 6 991 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 781 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 474 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 16 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 922 грн. | 70 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 048 грн. | 61 пропозиція | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 469 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →