Моторне мастило Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 60 л (189680)
Очікується у продажу 15 037 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A5/B5; Допуски Ford: WSS-M2C913-A; |
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30
Ціни на Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 1 л | від 310 грн. | 11 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 4 л | від 1 113 грн. | 19 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5 л | від 1 360 грн. | 21 пропозиція |