Зимова шина Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T
Відео 4Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T
Усі ціни 6 →Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | 3 914 грн. |
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | 3 740 грн. |
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | 3 841 грн. |
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T 53359 | 4 039 грн. |
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | 4 622 грн. |
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | 3 986 грн. |
0 1 0 8 |
Катався на цій моделі 3 роки і думав ще один рік (2020-2021) відкататись, але не судилося, бо якась падлюка винесла з гаражу мій комплект та ще й інші комплекти двох моїх друзів прихопила. У мене легкова з переднім приводом. Ніколи питань не було (добрі різкі ямки, сніг та ожеледиця), але на льоду вважаю що потрібно бути дуже обережним на будь-якій гумі, бо ніяка шина не дає 100% надійності, перебуваючи в таких умовах. Тиха, м'яка, витривала до зносу. нема. Валентин Крупский: користуюся Toyo Snowprox S943 195/65 R15 91T більше року |
Toyo Snowprox 943 - дуже збалансована модель. За 12 років поміняв 3 комплекти, брав ще 942, гумі немає рівних, я серйозно! Відмінно тримає траєкторію навіть на великих швидкостях, не розгойдується, не гуде, адекватний гальмівний шлях на льоду, хоча це не її козир, на льоду знижуйте швидкість або краще одягайте ланцюги якщо спізнюєтеся в аеропорт, але на снігу і каші, навіть на передньому приводі вам будь-яка гірка не завада. Ланцюгова, тиха, м'яка Не для чистого льоду рекомендую купити обов'язково |
а6 с4 2.5. Дана гума стоїть з переду (1 міс.). їжджу кожен день у будь-яку погоду. Люблю агресивний стиль. Недоліків поки що не знайшов. дивуюсь чому на таку гуму і такий продуманий протектор - така гарна ціна. У цей протектор вклали і косий малюнок на сніг і воду рідше чудово без затягування авто убік. На льоду теж гальмує не погано. наступну пару візьму таку саму. Чи не виявивши. користуюся Toyo Snowprox S943 195/65 R15 91T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T
Ціни на Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T |
---|---|---|---|---|
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94H | від 3 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 94T | від 3 740 грн. | 6 пропозицій | ||
Toyo Snowprox S943 205/65 R15 99T | від 3 848 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →