Роутер TP-LINK Archer C50
Відео 30Фото 11 |
Дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з підтримкою прогресивного стандарту Wi-Fi 802.11 ac і чотирма зовнішніми антенами, що створюють максимально якісне і всеспрямоване мережеве покриття. Виробником позиціонується як недорогий роутер з повноцінною підтримкою бездротових з'єднань в 5 ГГц діапазоні. Крім функцій маршрутизатора може повноцінно виконувати роль моста або репітера.
Апаратною платформою цієї моделі став процесор MediaTek MT7620A (580 МГц), відповідальний за підтримку Wi-Fi 802.11 b/g/n і п'яти портів RJ-45. Для роботи в 5 ГГц діапазоні є додатковий чип MediaTek MT7612E. Об'єм оперативної пам'яті становить 64 Мб. Завдяки такому апаратного оснащення бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer C50 v3 здатний забезпечити високу швидкість передачі даних в мережах Wi-Fi (до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц).
Оснащений п'ятьма портами кабельного стандарту Fast Ethernet 100 Мбіт/с (1 порт WAN, 4 порта LAN). Може виконувати функції NAT, мережевого екрану Firewall і DHCP-сервера. Коректно підтримує пропуск VPN-трафіку (PPTP, L2TP, IPSec). Підтримуються актуальні протоколи безпеки і надійне шифрування трафіку. Маршрутизатор не складний у налаштуванні, яку можна виконувати з допомогою з допомогою смартфона і програми Tether.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer C50
Усі ціни 99 →TP-LINK Archer C50 | 1 199 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C50 V6 | 1 199 грн. |
Маршрутизатор TP-Link Archer C50 (Archer C50) | 1 147 грн. |
Роутер Wi-Fi TP-Link Archer C50 AC1200 | 1 199 грн. |
Роутер TP-LINK Archer C50 AC1200 Dual Band | 1 199 грн. |
Сам по собі роутер добрий. Стабільніше, гарне підключення, не треба перезапускати після відключень. З мінусів – малий радіус. На вулицю не пробиває лише по дому і все Ціна, мобільний додаток, стабільність Радіус Ярослав: користуюся TP-LINK Archer C50 більше року |
Хороший роутер за свою вартість, проте зараз 100 мбіт Давно та стабільно працює
Зручно і легко налаштувати незначні перебої (рідко але всеж)
якщо роутер за кутом то за 8 м від нього вже конект слабшає Максим Дякунчак: користуюся TP-LINK Archer C50 більше року |