Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer T4U
Відео 17Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer T4U
Усі ціни 38 →TP-LINK ARCHER T4U | 1 099 грн. |
TP-Link Archer T4U Wi-Fi адаптер Archer-T4U | 1 099 грн. |
TP-Link Archer T4U 100046 | 1 099 грн. |
Wi-Fi адаптер 802.11ac TP-Link Archer-T4U | 1 099 грн. |
Мережева карта Wi-Fi TP-Link Archer T4U (Archer-T4U) | 1 330 грн. |
2 0 5 14 |
Стабільна робота
Хороша швидкість USB 3.0 Великий розмір закриває сусідній usb-порт
Офіційний драйвер під Linux не збирається Andrew Krasnogolovets: користуюся TP-LINK Archer T4U менше місяця |
Компанія TP-LINK сьела не одну собаку у сфері виробництва всілякого мережевого обладнання. Пристрій з ім'ям Archer T4U розширює можливості ПК або ноутбука, пов'язуючи його зі Всесвітньою павутиною без дротів (якщо, звичайно, в будинку є робочий роутер).
Високошвидкісний обмін даними
Девайс, який виглядає подібно до великої USB-флешці, обзавівся підтримкою стандарту 802.11 ac, разом з чим можна вести мову про високошвидкісний обмін даними. На частоті 5 ГГц адаптер кладе стрілку скоростемера на позначці в 867 Мбіт/с, а в діапазоні 2.4 ГГц швидкісні характеристики обмежені цифрою 300 Мбіт/с адаптер Підключається через порт USB 3.0, зберігаючи сумісність з попередніми поколіннями інтерфейсу.
Лиск і блиск
На глянсовий корпус пристрою, схильний до появи подряпин при необережному поводженні, винесена кнопка WPS для вмикання захисту з'єднання, а також виведений світлодіодний індикатор стану адаптера. Він підсвічується зеленим смугу з прозорого пластику. Через великих розмірів девайс часом перекриває доступ до сусіднього USB-роз'єму при купчастім розташування портів на панелі інтерфейсів підключення комп'ютера.
Подовжувач для впевненості
Внутрішня антена накладає деякі обмеження на якість прийому сигналу. Wi-Fi адаптер бажано розташовувати в зоні прямої видимості маршрутизатора. Злегка допомогти в цій справі покликаний комплектний подовжувач зі шнурком метрової довжини для оптимізації положення девайса і його антени. Чим ближче адаптер до джерела роздачі сигналу і чим менше перешкод зустрінеться на його шляху, тим більше впевнений прийом буде забезпечений.
За замовчуванням драйвер Ubuntu не підтягнув, тому довелося збирати з вихідних джерел. Офіційний драйвер не зібрався, але підійшов https://github.com/morrownr/88x2bu.
Швидкість хороша, прийом також стабільний. У кутку кімнати, де старий адаптер ледве справлявся і подекуди вирубувався, цей показує 30/40 Мбіт на 2.4Ghz (репітер у 5м) та 40/60 Мбіт на 5Ghz (до роутера ~10м, через стіни).