Всесезонна шина Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V
Усі ціни 6 →Tracmax Trac Saver All Season 215/60 R16 99V | 2 822 грн. |
Шини Tracmax A/S Trac Saver 215/60 R16 99V XL | 3 427 грн. |
Tracmax A/S TRAC SAVER 215/60 R16 99V XL | 2 742 грн. |
Tracmax X-privilo AS Trac Saver 215/60 R16 99V 6091411 | 2 437 грн. |
Tracmax X-privilo AS Trac Saver 215/60 R16 99V | 2 582 грн. |
TRACMAX A/S TRAC SAVER 99V 215/60 R16 RG | 2 422 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V
Ціни на Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Tracmax All Season Trac Saver 215/60 R16 99V | від 2 422 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →