Всесезонна шина Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y
Усі ціни 20 →Шина Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y XL | 2 502 грн. |
Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y XL | 2 573 грн. |
Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y | 2 809 грн. |
Всесезонные шины Transmate Transeason 4S 235/45 ZR18 98Y XL 1002559234 | 2 597 грн. |
Transmate Transeason 4S (235/45R18 98Y) | 2 554 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y
Ціни на Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Transmate Transeason 4S 235/45 R18 98Y | від 2 430 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →