Ванна Treesse Quadra 180x80 см гідромасаж
56 000 грн. Купити! Ванна акриловая гидромассажная и аэромассажная Gruppo Treesse Quadra 180 хSantehmat.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись |
Treesse Quadra gidro 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Treesse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Treesse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Treesse Quadra
Ціни на Treesse Quadra |
---|---|---|---|---|
Treesse Quadra 180x80 см без гідромасажу | від 13 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Treesse Quadra 180x80 см гідромасаж | від 56 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Treesse Quadra 190x90 см гідромасаж | від 97 976 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо