Велосипед Author Rival 29 2023 frame 21 (2023073)
Author Rival 29 2023 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Rival 29 2023 frame 21
Author Rival 29 2023 (21, сірий (зелений) // сірий) 2023073 | 20 978 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Rival 29", рама 21", сірий (зелений)/сір | 24 680 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Rival 29", рама 21", серый (зеленый)/сер | 24 680 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Rival 29" рама L (2023) Серый 2023073 | 24 680 грн. |
Модификації Author Rival 29 2023 frame 21
Ціни на Author Rival 29 2023 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Author Rival 29 2023 frame 17 | від 20 978 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Rival 29 2023 frame 19 | від 20 978 грн. | 3 пропозиції | ||
Author Rival 29 2023 frame 21 | від 20 978 грн. | 5 пропозицій |