Змішувач Tres Mont Blanc 28330002
Фото 7 |
Tres Mont Blanc 28330002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Mont Blanc 28330002
Змішувач для умивальника двовентильний настінного монтажу TRES Mont Blanc | 12 212 грн. |
Змішувач для раковини Tres MontBlanc зі стіни, вилив 207 мм, хром (2833000 | 12 227 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Tres Mont Blanc 207 мм хром 2833 | 12 227 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →