Літня шина Triangle TR652 215/65 R16C 109T
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR652 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR652 215/65 R16C 109T
Усі ціни 25 →Шина Triangle Mileage plus TR652 215/65 R16C 109/107T | 2 940 грн. |
Triangle TR652 215/65 R16C 109/107T | 3 161 грн. |
Triangle TR652 215/65 R16C 109/107T (9054460677) | 4 110 грн. |
Летние шины Triangle TR652 Mileage Plus 215/65 R16C 109/107T 1000936477 | 2 959 грн. |
Triangle TR652 (215/65R16C 109T) | 3 018 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR652 215/65 R16C 109T
Ціни на Triangle TR652 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Triangle TR652 215/65 R16C 109T | від 2 930 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →