Зимова шина Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V
Відео 12Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V 255/45 R20 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V
Усі ціни 36 →Шина Triangle Snowlink PL02 255/45 R20 105V XL | 3 997 грн. |
Triangle PL02 255/45 R20 105V XL | 4 072 грн. |
Triangle PL02 255/45 R20 105V XL | 4 777 грн. |
Зимние шины Triangle PL02 255/45 R20 105V XL 1001570357 | 5 420 грн. |
Triangle PL02 (255/45R20 105V) | 3 967 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Купив у грудні 2019. Проїхав 4000 Тихі, м'які, економічні. Тішить співвідношення ціна/якість. Не бачу. Сергей Зыбцев: користуюся Triangle TRIN PL02 225/50 R18 99V кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V
Ціни на Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Triangle TRIN PL02 255/45 R20 105V | від 3 921 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →