Вантажна шина Triangle TR663 12 R20 158J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR663 12 R20 158J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR663 12 R20 158J
Triangle TR663 (универсальная) 12.00 R20 158/155J 22PR | 13 571 грн. |
Грузова шина TRIANGLE TR663 12.00R20 158/155J | 13 484 грн. |
Грузовые шины Triangle TR663 (универсальная) 12 R20 158/155J 1002335889 | 13 679 грн. |
TRIANGLE Грузова шина TRIANGLE TR663 12.00R20 158/155J | 13 548 грн. |
Шина Triangle TR663 (універсальна) 12.00 R20 158/155J PR22 | 15 174 грн. |