Зимова шина Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 95 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H
Усі ціни 12 →Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H | 1 945 грн. |
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H | 2 163 грн. |
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H | 2 071 грн. |
TRIANGLE TW401 195/65 R15 91H | 1 985 грн. |
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H 122123 | 2 067 грн. |
ще 7 пропозицій
Відбалансувалися відмінно (слова майстра). По льоду, по снігу та по чистій мокрій дорозі їде дуже добре. Рушав без пробуксувань. Гальмував також нормально. Лід буває і слизкий правда, але й на цьому йдеш обережно, аби не впасти. Перші враження від шин позитивні. Протектор 7мм. Нормальні шини за нормальною ціною. На разі немає і сподіваюся, що не буде. Володимир Кравців: користуюся Triangle WinterX TW401 185/55 R15 86H менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H
Ціни на Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 91H | від 1 945 грн. | 12 пропозицій | ||
Triangle WinterX TW401 195/65 R15 95T | від 1 873 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →