Струбцина Intertool HT-6012 75 мм
Intertool HT-6012 50 мм75 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6012 75 мм
Усі ціни 11 →Intertool Intertool HT-6012 | 199 грн. |
Струбцина типу "С", 3"/75 мм, нейлонова INTERTOOL HT-6012 | 373 грн. |
Струбцина типу "С", 3"/75 мм, нейлонова INTERTOOL HT-6012 | 299 грн. |
Струбцина типу "С", 3"/75 мм, нейлонова INTERTOOL HT-6012 | 185 грн. |
Струбцина тип "C" 3" INTERTOOL HT-6012 | 224 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Intertool HT-6012
Ціни на Intertool HT-6012 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6011 50 мм | від 89 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool HT-6012 75 мм | від 185 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →