Секатор GARDENA Comfort A/M 8903-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort A/M 8903-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort A/M 8903-20
Усі ціни 9 →Секатор Gardena Comfort A/M с наковальней, 23 мм 08903-20.000.00 | 995 грн. |
Секатор Gardena Comfort з ковадлом | 1 055 грн. |
Секатор с наковаленкой Gardena Comfort A/M 08903-20 | 949 грн. |
Секатор контактный Gardena Comfort A/M 23 мм (8903-20) | 849 грн. |
Секатор з наковаленкой Gardena Comfort A/M Anvil до 23 мм (08903-20) | 975 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →