Trust GXT 488 Forze-G (23531)
Відео 10Фото 10 |
Trust GXT 488 Forze-G 2020 рікGXT |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust GXT 488 Forze-G
Усі ціни 56 →Навушники Trust GXT 488 Forze-G for PS4 (23530TRUST) Black | 1 667 грн. |
Гарнитура Trust GXT 488 Forze-G for PS4 Black (23530) 23530TRUST | 1 530 грн. |
Гарнітура Trust GXT 488 Forze-G для PS4 Black (23530) 23530 | 1 749 грн. |
Наушники Trust Gxt 488 Forze-G for PS4 Black (23530) | 1 750 грн. |
Ігрова гарнітура TRUST GXT 488 Forze-G for PS4 Black (23530) | 1 667 грн. |
Trust GXT 488 Forze-G – провідна стереогарнітура, брендована під Sony PlayStation. Виробником заявлена сумісність із PS4 та PS5, включаючи версії Slim, Pro та Digital. На вибір пропонується три кольори: чорний, мілітарі-синій та мілітарі-сірий. Аналогічно забарвлені геймпади Dualshock, в які власне і підключається гарнітура.
Кабель з пультом управління посередині має довжину 1.2 метра, що стане в нагоді у разі використання навушників до ноутбука або настільного ПК. Також чудово працює зі смартфоном, планшетом і навіть конкуруючою консоллю Xbox. М'які амбушури покриті еко-шкірою, яка легко чиститься, але може трохи ширяти в літню спеку.
Оголов'я зроблено з металу, що забезпечує щільний притиск та регулювання під розмір голови. Динаміки діаметром 50 мм видають частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц, а мікрофон на поворотній штанзі від 50 Гц до 10 кГц. Одностороння спрямованість та поролоновий поп-фільтр непогано справляються з придушенням сторонніх шумів.