Електрогенератор Tvardy T05015
Фото 10 |
Tvardy T05015 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tvardy T05015
Усі ціни 6 →Tvardy T05015 + газовая плитка Orcamp CK-505 и лейка в подарок | 15 899 грн. |
Генератор инверторный Tvardy T05015 + газовая плитка Orcamp CK-505, и лейк | 17 130 грн. |
Інверторний генератор Tvardy T05015 + газова плитка Orcamp CK-505 і лійка | 17 130 грн. |
Инверторный генератор Tvardy T05015 + газовая плитка Orcamp CK-505 и лейка | 17 130 грн. |
Инверторный генератор Tvardy T05015 + газовая плитка Orcamp CK-505 и лейка | 16 274 грн. |
Інверторний генератор Tvardy T05015 | 15 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →