Електрогенератор Sigma 5710401
Sigma 5710401 |
|
Бензиновий генератор з 4-тактним двигуном, що має робочий об'єм 212 см³ та ручну систему запуску. Установка призначена для живлення споживачів електроенергії, сумарна потужність яких не перевищує 2.8 кВт (допускаються короткочасні стрибки навантаження до 3 кВт). Генератор Sigma 5710401 оснащений синхронним альтернатором із повністю мідною обмоткою та автоматичним регулятором (AVR), який не допускає значних коливань вихідної напруги навіть у моменти зміни навантаження. Для підключення побутової техніки, електроінструментів та інших споживачів електроенергії апарат має дві розетки 230 В і клеми виходу постійного струму 12 В.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710401
Усі ціни 14 →Генератор бензиновый SIGMA 2.8/3.0кВт 4-х тактный ручной запуск (5710401) | 16 616 грн. |
Генератор бензиновый 2.8/3 кВт, 220В Sigma (5710401) 997567 | 17 042 грн. |
Генератор бензиновий SIGMA 2.8/3.0кВт 4-х тактний ручний запуск (5710401) | 15 721 грн. |
Генератор бензиновий Sigma (5710401) | 15 721 грн. |
Генератор бензиновый Sigma 2.8 / 3.0 кВт 4-х тактный ручной запуск (571040 | 15 722 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →