Гриль-сковорідка TVS Natura Induction BS730283310601 28 см зелений
Відео 1Фото 4 |
TVS Natura Induction BS730283310601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Natura Induction BS730283310601 28 см зелений
Усі ціни 9 →Сковорода tvs Natura Induction Grill 28х28 см (bs730283310601) | 1 562 грн. |
Сковорода TVS Natura Induction Grill 28х28 см (BS730283310601) BS730283310 | 1 568 грн. |
Сковорода TVS Natura Induction Grill 28х28 см (BS730283310601) BS730283310 | 1 489 грн. |
TVS Сковорода TVS Natura Induction Grill 28х28 см (BS730283310601) BS73028 | 1 489 грн. |
TVS BS730283310601 | 1 482 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →