Каструля Gusto GT-T-122-FG
Gusto GT-T-122-FG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-122-FG
Усі ціни 14 →Кастрюля Gusto "Цветочный сад" 22 см 5,1 л (GT-T-122-FG) GT-T-122-FG | 529 грн. |
Каструля Gusto "Квітковий сад" 22 см 5,1 л (GT-T-122-FG) GT-T-122-FG | 506 грн. |
Gusto Каструля Gusto "Квітковий сад" 22 см 5,1 л (GT-T-122-FG) GT-T-122-FG | 506 грн. |
Каструля Gusto GT-T-122-FG, 5.1л (Квітковий сад) 87713 | 493 грн. |
Gusto GT-T-122-FG | 969 грн. |
ще 9 пропозицій
Буква в кінці назви означає тематику оформлення каструлі:
- M-Макове поле
- В-стигла чорниця
- Р-перчинка
- З-веселі курчата
- S-прянощі
- FG-квітковий сад
- Т-плюшевий ведмедик
Модификації Gusto GT-T-122-FG
Ціни на Gusto GT-T-122-FG |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-FG | від 330 грн. | 13 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-FG | від 544 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-FG | від 665 грн. | 8 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-FG | від 493 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-FG | від 506 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →