Гриль-сковорідка TVS Gran Gourmet BJ512500030001 28 см коричневий
TVS Gran Gourmet BJ512500030001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Gran Gourmet BJ512500030001 28 см коричневий
Усі ціни 10 →Сковорода-гриль TVS Gran Gourmet 28х28 см BL730282920002 | 1 725 грн. |
Сковорода Tvs Gran Gourmet 28х28 см | 1 766 грн. |
Сковорода-грильTVS Gran Gourmet 28х28 см BL730282920002 | 1 859 грн. |
Сковорода гриль TVS Gran Gourmet 28х28 см (21970) | 1 859 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →