Сковорідка Vitrinor Vitral Black 1224109 24 см
Vitrinor Vitral Black 1224109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Vitral Black 1224109 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода універсальна Vitrinor Vitral black induction VR-1224109 24 см | 556 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Vitrinor Vitral Black Induction 24 см | 495 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Vitral black induction VR-1224109 24 см | 570 грн. |
Сковорода Vitral Black 24см з антипригарним покриттям Vitrinor 1224109 | 490 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Vitral black induction VR-1224109 24 см | 525 грн. |
Сковорода Vitrinor. VITRAL BLACK- 24 см | 488 грн. |
Модификації Vitrinor Vitral Black 1224109
Ціни на Vitrinor Vitral Black 1224109 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Vitral Black 1224109 24 см | від 488 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitrinor Vitral Black 1224110 26 см | від 537 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor Vitral Black 1224111 28 см | від 596 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →