Панель для виклику Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell (UVC-G4-Doorbell)
Відео 19Фото 11 |
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell |
|
Алгоритми ІІ для покращення розпізнавання руху. У комплекті 2 кронштейни, для звичайної та установки під кутом 20°. Bluetooth 4.2.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell
Усі ціни 7 →Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Видеодомофон UVC-G4-Doorbell | 9 080 грн. |
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Відеодомофон UVC-G4-Doorbell | 8 600 грн. |
Ubiquiti UVC-G4-DoorBell - UniFi Protect G4 Doorbell | 8 660 грн. |
Ubiquiti UVC-G4-DoorBell — Домофон UniFi Protect G4 Doorbell, CMOS 5Мп, Wi | 9 012 грн. |
Ubiquiti UVC-G4-DoorBell | 10 202 грн. |
802.11 ac Wi-Fi5 MP CMOS SensorFixed Focal LengthH: 138, V: 114, D: 155Bui | 10 835 грн. |
Вуличний домофон Ubiquiti UVC-G4-DoorBell - UniFi Protect G4 Doorbell з ві | 9 858 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →