Панель для виклику Hikvision DS-KD8003-IME1/NS
Hikvision DS-KD8003-IME1/NS |
|
Підтримує підключення додаткових модулів розширення. 1x RS-485. Можливість налаштувати тривогу у разі спроб зняти пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD8003-IME1/NS
Усі ціни 10 →Відеопанель DS-KD8003-IME1/NS Hikvision | 6 160 грн. |
Hikvision DS-KD8003-IME1/NS | 6 160 грн. |
Hikvision DS-KD8003-IME1NS — Модуль розширення 2 МП | 6 160 грн. |
IP-відеопанель 2 Мп Hikvision DS-KD8003-IME1/NS для IP-домофонів | 6 006 грн. |
2 МП модуль розширення DS-KD8003-IME1NS | 6 006 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →