Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Prime 12000 12 кВА
Відео 2Фото 4 |
Ukrtehnologija Prime 12000 12 кВА
Тип:симісторний
Потужність:12 кВА
Вхідна напруга:60 – 310 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Prime 12000 12 кВА
Стабилизатор напряжения Укртехнология PRIME 12000 | 37 200 грн. |
Стабилизатор Укртехнология Prime 12000 00-00007153 | 37 200 грн. |
Стабилизатор Prime 12000 | 39 150 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Prime 12000 | 37 200 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Prime 12000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 20
- Номінальні вхідні напруги — 140 – 290 В
Модификації Ukrtehnologija Prime 12000
Ціни на Ukrtehnologija Prime 12000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Prime 6000 6 кВА | від 21 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Prime 9000 9 кВА | від 25 650 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Prime 12000 12 кВА | від 37 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Prime 15000 15 кВА | від 42 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Prime 20000 20 кВА | від 43 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →