Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Universal 12000x3 36 кВА
Ukrtehnologija Universal 12000x3 36 кВА
Тип:симісторний
Потужність:36 кВА
Вхідна напруга:247-437 В
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Universal 12000x3 36 кВА
Стабилизатор напряжения Укртехнология Universal 3x12000 (3x63А) | 88 300 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология UNIVERSAL 12000x3 | 88 300 грн. |
Стабилизатор Укртехнология UNIVERSAL 12000x3 00-00007271 | 88 300 грн. |
Укртехнологія UNIVERSAL 3х12000 | 87 859 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія UNIVERSAL 12000x3 | 88 300 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Universal 12000x3:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 36
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000x3 — діапазон вхідної напруги – 247-437 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000x3 HV — діапазон вхідної напруги – 294-483 В
Модификації Ukrtehnologija Universal 12000x3
Ціни на Ukrtehnologija Universal 12000x3 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Universal 5000x3 15 кВА | від 64 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Universal 7500x3 22.5 кВА | від 68 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 9000x3 27 кВА | від 71 939 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 12000x3 36 кВА | від 87 859 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 15000x3 45 кВА | від 130 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 20000x3 60 кВА | від 152 000 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →