Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Standard 9000 LV 9 кВА
від 19 000 грн. Купити! Укртехнологія STANDARD 9000 LVSetevuha.uaЗ нами 3 роки (Київ) Гарантія: 1 день від виробника Поскаржитись |
Ukrtehnologija Standard 9000 LV 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:60-227 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Standard 9000 LV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Номінальні вхідні напруги — 99-210 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель STANDARD 9000 — діапазон вхідної напруги – 60-265 В, номінальні вхідні напруги – 138-250 В
- Модель STANDARD 9000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 99-210 В
- Модель STANDARD 9000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-286 В
Модификації Ukrtehnologija Standard 9000 LV
Ціни на Ukrtehnologija Standard 9000 LV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Standard 5000 LV 5 кВА | від 16 219 грн. | 1 пропозиція | ||
Ukrtehnologija Standard 7500 LV 7.5 кВА | від 17 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Ukrtehnologija Standard 9000 LV 9 кВА | від 19 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Ukrtehnologija Standard 12000 LV 12 кВА | від 23 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Standard 15000 LV 15 кВА | від 35 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Ukrtehnologija Standard 20000 LV 20 кВА | від 37 100 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →