Смартфон UleFone Note 10 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 15Фото 11 |
Закрити
Шапка
UleFone Note 10 32 ГБ / 2 ГБ
2021 рікNote
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:3 модулі, 8 МП, макро
Акумулятор:5500 мАгод
Вага:203 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія UleFone Note (великий екран)Порівняти в таблиці →
від 3 304 грн.
6.82 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 235 г
від 3 115 грн.
6.82 ", 236 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 237 г
від 5 011 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 686 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/WB, камера: 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5180 мАгод, 199 г
від 4 429 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 2 184 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 1 929 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 2 модулі, 5 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 2 738 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3300 мАгод, 163 г
від 2 586 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 3 799 грн.
екран-водоспад, 6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 203 г
від 2 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 376 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 554 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 188 г
від 2 721 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 4 780 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 249 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Note 10 →
Відеоогляди
Ulefone Note 10 - Budget Beast For $99 - Unboxing And Review
16 березня 202126 147 переглядів
Unboxing the Ulefone Note 10, runs the latest Android 11 Go edition OS
30 січня 202113 473 перегляда
Introducing the Ulefone Note 10
21 січня 202110 743 перегляда
Ulefone Note 10 - Красив смартфон с голям дисплей и ниска цена
4 березня 20211 702 перегляда
Обзор ULEFONE Note 10 2/32GB
10 червня 20216 980 переглядів
Ulefone Note 10P 3GB+128GB 6.52 inch Android 11 Phone
14 квітня 2022214 переглядів
Ulefone Note 10, 2GB+32GB, Triple Bcak Cameras
22 січня 2021168 переглядів
Redmi Note 10 Unboxing In Telugu || Amoled Display, Snapdragon 678 Etc..
8 березня 2021306 478 переглядів
Infinix Note 10 Pro Full Review - Affordable Pero Hindi Bitin Ang G90T Performance!
11 серпня 2021109 500 переглядів
Ulefone Note 10P | Everything You Need To Know About Ultra-Budget Phone
22 березня 20222 633 перегляда
Infinix Note 10 Pro or Redmi Note 10 - Alin Ang Mas SULIT?
18 серпня 2021152 743 перегляда
ULEFONE NOTE 11P, new 5G mobile series, tech news update, today phone, Top 10 Smartphone, Gadget,Tab
11 березня 2021191 перегляд
Ulefone Note 10P unboxing
18 листопада 20221 447 переглядів
Samsung Note 10 Call of Duty Mobile Gaming test New Update 2022
8 лютого 202218 988 переглядів
Ulefone note 10 Google account/ Frp bypass android 11
24 травня 20233 488 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 899 грн.
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 2 785 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 2 743 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 2 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 197 г
від 3 293 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 2 599 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г