Пневматичний пістолет Umarex Colt Defender (5.8310)
Відео 8Фото 6 |
Umarex Colt Defender |
|
Копія бойового пістолета Colt Defender
Головною відмітною особливістю цього пневматичної газобалонного аналога реального Colt Defender варто вважати той факт, що пістолет майже повністю виготовлений з металу і сплавів. За винятком хіба що пластикових накладок на рукоятці. І при цьому вага пістолета дорівнює всього 724 гр. Почасти такий малий вага пояснюється компактністю цієї зброї, який у своєму бойовому варіанті призначений для прихованого носіння цивільними особами, включаючи жінок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Colt Defender
Усі ціни 10 →Umarex Colt Defender | 4 356 грн. |
Umarex Colt Defender | 3 920 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Colt Defender (5.8310) | 4 356 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Colt Defender (5.8310) | 4 356 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Colt Defender | 3 844 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →