Набір посуду Unique UN-5072
Unique UN-5072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5072
Усі ціни 25 →Набір каструль Unique UN-5072 Нержавіюча сталь Термостійкі скляні кришки 8 | 985 грн. |
Набір каструль з кришками Unique UN-5072, 8 предметів S | 1 167 грн. |
Набір каструль UNIQUE UN-5072 8 предметів (1.3/ 1.7/ 2.4/ 3.9 л.) - 4 каст | 1 208 грн. |
Набір каструль з кришками Unique UN-5072 1.1/1.7/2.5/3.2л 4шт silver | 1 313 грн. |
Набір каструль Unique UN-5072, 8 предметів | 940 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →