Сковорідка Tefal Trattoria Pro G6120444 24 см
Фото 10 |
Tefal Trattoria Pro G6120444 |
|
Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Tefal Trattoria Pro G6120444
Ціни на Tefal Trattoria Pro G6120444 |
---|---|---|---|---|
Tefal Trattoria Pro G6120244 20 см | від 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Tefal Trattoria Pro G6120444 24 см | від 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Tefal Trattoria Pro G6120544 26 см | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Tefal Trattoria Pro G6120644 28 см | від 1 097 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →