Вантажна шина Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 11 →Uniroyal DH 40 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 19 709 грн. |
Uniroyal DH40 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PMSF" | 19 410 грн. |
Грузовые шины Uniroyal DH40 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 1001176567 | 19 887 грн. |
UNIROYAL Вантажна шина UNIROYAL DH40 (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 18 710 грн. |
Uniroyal DH 40 (295/80R22.5 152M) | 20 234 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M
Ціни на Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Uniroyal DH 40 295/80 R22.5 152M | від 18 622 грн. | 12 пропозицій | ||
Uniroyal DH 40 315/70 R22.5 154L | від 19 935 грн. | 11 пропозицій | ||
Uniroyal DH 40 315/70 R22.5 156L | від 20 385 грн. | 9 пропозицій | ||
Uniroyal DH 40 315/80 R22.5 156K | від 14 770 грн. | 2 пропозиції | ||
Uniroyal DH 40 315/80 R22.5 156L | від 20 145 грн. | 12 пропозицій |