Вантажна шина Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M
Pirelli TH:01 Coach (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M | 18 610 грн. |
Pirelli TH01 Coach (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR | 18 140 грн. |
Pirelli TH01 Coach 295/80R22.5 152/148M | 35 160 грн. |
Pirelli TH01 Coach 295/80R22.5 152/148M | 36 918 грн. |
Шина Pirelli TH:01 Coach (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 20 682 грн. |
Модификації Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M
Ціни на Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M | від 18 140 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli TH01 315/70 R22.5 154L | від 19 923 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L | від 19 923 грн. | 3 пропозиції |