Вантажна шина Uniroyal FH 40 315/60 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal FH 40 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal FH 40 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 15 →Uniroyal FH40 (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 23 278 грн. |
Uniroyal FH 40 (рулевая) (315/60R22.5 154L) | 22 383 грн. |
Uniroyal FH40 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 18PR "3PMSF" | 21 600 грн. |
Вантажна шина UNIROYAL FH40 315/60R22.5 154/148L | 21 147 грн. |
Грузовые шины Uniroyal FH40 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 1002220152 | 22 584 грн. |
ще 10 пропозицій