Літня шина Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H ТОП-5хороше зчеплення 195/55 R16 87 H 195/55 R16 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H
Усі ціни 10 →Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H | 2 650 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H | 2 805 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 (195/55R16 87H) | 2 822 грн. |
Летние шины Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H 1000271141 | 5 322 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H | 2 802 грн. |
ще 5 пропозицій
3 2 18 43 |
Шина шикарна. Стійка до аквапланування, дорогу тримає відмінно. дуже хороший накат, економічна по паливу, боковини в міру м'які схильні більше до жорстких, тихі-тихі одним словом все супер. Всі. Їх немає Валерий Валерий: користуюся Continental ContiPremiumContact 5 205/60 R16 96V більше року |
У жодному разі не ставити на машину нічого При найменших ямках бічні порізи, знос у разового контрацептиву довше |
Киа черато. Два сезона по 15000. Износ-должно хватить еще на два. Реально Премиум во всем! Полное удовольствие от вождения на дальних переходах. Отличная модель ,если часть вашей жизни проходит на трассе в дальних переходах, обеспечивающая безопасность, тишину и расслабленное без напряжений управление. Цена. В городе всех достоинств не оценить, поэтому если километраж в основном по городу, можно приобрести что-то подешевле. |
Показано 3 з 68 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H
Ціни на Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87H | від 2 650 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 91V | від 5 604 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →