Матрац Usleep Art Inter 180x190
Фото 3 | від 8 585 до 11 760 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Usleep Art Inter 14
Характеристики
Usleep Art Inter 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep Art Inter 180x190
Сортувати
Матрас Usleep Art Inter 180х190 + наматрасник в подарок | 10 584 грн. |
Usleep Art Inter 180*190 | 11 760 грн. |
Пружинний матрац ART Inter 180x190 | 8 585 грн. |
Матрац Usleep Art Inter 180x190 см (0273579763182) | 9 046 грн. |
Usleep Art Inter 180*190 | 9 333 грн. |
Закрити
Рекомендуємо