Матрац Usleep PhytoLife Doctor Linum 80x190
від 3 670 до 5 150 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Doctor Linum 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Doctor Linum 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Doctor Linum 80x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Doctor Linum Usleep 80х190 | 4 479 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum80*190 | 3 670 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Doctor Linum 80х190 + наматрасник в подарок | 4 031 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum80*190 | 4 479 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Doctor Linum 80x190 | 4 165 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо