Матрац Usleep PhytoLife Sapphire 140x190
від 6 880 до 9 969 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 150 кг Висота:22 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Sapphire 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Sapphire 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Sapphire 140x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Sapphire Usleep 140x190 | 8 669 грн. |
Usleep PhytoLife Sapphire 140*190 | 6 880 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Sapphire 140х190 + наматрасник в подарок | 7 802 грн. |
Usleep PhytoLife Sapphire 140*190 | 8 669 грн. |
Матрац USLEEP PhytoLife Sapphire 140х190 см (0273579760310) | 8 669 грн. |
Матрац Usleep PhytoLife Sapphire 140x190 | 8 669 грн. |
Матрац двосторонній Ортопедичний USLEEP PhytoLife Sapphire 140х190 см | 8 669 грн. |
Матрац Usleep PhytoLife Sapphire 140x190 див. | 9 969 грн. |
Закрити
Рекомендуємо