Матрац Usleep PhytoLife Doctor Linum 180x190
від 7 001 до 10 145 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Doctor Linum 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Doctor Linum 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Doctor Linum 180x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Doctor Linum Usleep 180x190 | 8 822 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum180*190 | 7 001 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Doctor Linum 180х190 + наматрасник в подарок | 7 940 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum180*190 | 8 822 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Doctor Linum 180x190 | 8 204 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо