Матрац Usleep PhytoLife Doctor Linum 70x190
від 3 333 до 4 678 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Doctor Linum 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Doctor Linum 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Doctor Linum 70x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Doctor Linum Usleep 70x190 | 4 067 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum70*190 | 3 333 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Doctor Linum 70х190 | 3 660 грн. |
Usleep PhytoLife Doctor Linum70*190 | 4 067 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Doctor Linum 70x190 | 3 782 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо