Матрац Usleep PhytoLife Red Sea 70x190
від 3 253 до 3 969 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Red Sea 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Red Sea 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Red Sea 70x190
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Red Sea Usleep 70x190 | 3 969 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Red Sea 70х190 | 3 572 грн. |
Usleep PhytoLife Red Sea 70*190 | 3 969 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Red Sea 70x190 | 3 691 грн. |
Матрац USLEEP PhytoLife Red Sea 70x190 (0273579759857) | 3 451 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо