Матрац Usleep PhytoLife Red Sea 80x200
від 3 600 до 5 052 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep PhytoLife Red Sea 14
Характеристики
Usleep PhytoLife Red Sea 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep PhytoLife Red Sea 80x200
Сортувати
Usleep Матрац PhytoLife Red Sea Usleep 80x200 | 4 393 грн. |
Usleep PhytoLife Red Sea 80*200 | 3 600 грн. |
Матрас Usleep Phytolife Red Sea 80х200 + наматрасник в подарок | 3 954 грн. |
Usleep PhytoLife Red Sea 80*200 | 4 393 грн. |
Матрац пружинний PhytoLife Red Sea 80x200 | 4 085 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо