Торцювальна пила Utool UMS 8 (U31001)
Utool UMS 8 1.2 кВт / 210 мм1.8 кВт / 254 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Utool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Utool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Utool UMS 8
Усі ціни 6 →Пила торцювальна Utool UMS-8 (U31001) | 3 245 грн. |
Utool UMS-8 | 3 401 грн. |
Торцювальна пилка Utool UMS 8 (U31001) UMS 8 (U31001) | 3 236 грн. |
Пила торцовочная Utool UMS-8 | 3 513 грн. |
Монтажна пилка Utool UMS-8 | 3 395 грн. |
Пила торцева Utool UMS-8 | 3 691 грн. |
не беріть навіть якщо задарма пропонуватимуть. легкий за вагою. максимум різати дрова. і взагалі відстій за всіма характеристиками. для тих хто не повірить у мій відгук зверніть увагу на висоту борту та відстань між цими бортами та пилкою. пила б'є і нічого з цим не вдієш. товщина різу 4мм. користуюся Utool UMS 10 місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Модификації Utool UMS 8
Ціни на Utool UMS 8 |
---|---|---|---|---|
Utool UMS 8 | від 3 236 грн. | 6 пропозицій | ||
Utool UMS 10 | від 5 797 грн. | 6 пропозицій |